Image Brankárska škola Rastislava Vincúra sa zaoberá prípravou a výcvikom brankárov všetkých vekových kategórií. Ako jednu z pomôcok pre brankárov uvádzame do pozornosti brožúru (magazín) Ako sa stať lepším brankárom.

Je to odborný materiál, ktorý poslúži ako brankárom, tak i trénerom. Vhodný je pre všetky vekové kategórie i pre výkonnostný a vrcholový futbal.

Táto brožúra s množstvom cvičení a ich variantov má pomáhať zlepšiť prípravu brankárov v tréningovom procese. Slúži hlavne tam, kde nie sú tréneri brankárov, kde si po dôkladnom preštudovaní jednotlivých cvičení môžu kvalitne a hlavne efektívne zatrénovať a tým sa zdokonaliť v ovládaní bránkového územia, ako aj pri rozvoji reakcie.

Výhodu má, že je vo formáte A5 a môže byť vždy poruke.

Trénerom pomáha zlepšiť si zásobník cvičení a spestriť ako aj zefektívniť tréningový proces.Ďalšia pripravovaná séria bude zameraná na ďalšie prvky, ktoré brankár potrebuje pri svojej činnosti a ešte tam budú užitočné rady a doporučenia.

V brožúre je možné nájsť overené cvičenia, ktoré využívame v našej brankárskej škole, ale takto sú k dispozícii každému, kto ich chce zapracovať do tréningového procesu. Mne osobne záleží na tom, aby sa futbalovým brankárom dostalo kvalitnej špecializovanej prípravy a to nielen vo vrcholových súťažiach.

Brožúra bude vychádzať dva razy do roka, druhé číslo sa plánuje na mesiac júl 2008.

V sekcii www.brankar.sk je možné si objednať časopis na dobierku jednoducho a rýchlo. Stačí vyplniť krátky formulár a časopis bude doručený priamo k Vám do 10 dní od správneho vyplnenia formulára.

Cena časopisu Ako sa stať lepším brankárom... je 200Sk, pre záujemcov z Českej Republiky je cena 200 českých korún. Pri zaslaní časopisu dobierkou, je účtovaný poplatok 50Sk, resp. 50 českých korún za poštovné.

Rastislav Vincúr{comment}

Komentáře