Slovenský trenérský časopis: Ako sa stať lepším brankárom

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Nadřazená kategorie: Recenze
Napsal Administrator Zobrazeno: 16551
Image Brankárska škola Rastislava Vincúra sa zaoberá prípravou a výcvikom brankárov všetkých vekových kategórií. Ako jednu z pomôcok pre brankárov uvádzame do pozornosti brožúru (magazín) Ako sa stať lepším brankárom.

Je to odborný materiál, ktorý poslúži ako brankárom, tak i trénerom. Vhodný je pre všetky vekové kategórie i pre výkonnostný a vrcholový futbal.

Táto brožúra s množstvom cvičení a ich variantov má pomáhať zlepšiť prípravu brankárov v tréningovom procese. Slúži hlavne tam, kde nie sú tréneri brankárov, kde si po dôkladnom preštudovaní jednotlivých cvičení môžu kvalitne a hlavne efektívne zatrénovať a tým sa zdokonaliť v ovládaní bránkového územia, ako aj pri rozvoji reakcie.

Výhodu má, že je vo formáte A5 a môže byť vždy poruke.

Trénerom pomáha zlepšiť si zásobník cvičení a spestriť ako aj zefektívniť tréningový proces.Ďalšia pripravovaná séria bude zameraná na ďalšie prvky, ktoré brankár potrebuje pri svojej činnosti a ešte tam budú užitočné rady a doporučenia.

V brožúre je možné nájsť overené cvičenia, ktoré využívame v našej brankárskej škole, ale takto sú k dispozícii každému, kto ich chce zapracovať do tréningového procesu. Mne osobne záleží na tom, aby sa futbalovým brankárom dostalo kvalitnej špecializovanej prípravy a to nielen vo vrcholových súťažiach.

Brožúra bude vychádzať dva razy do roka, druhé číslo sa plánuje na mesiac júl 2008.

V sekcii www.brankar.sk je možné si objednať časopis na dobierku jednoducho a rýchlo. Stačí vyplniť krátky formulár a časopis bude doručený priamo k Vám do 10 dní od správneho vyplnenia formulára.

Cena časopisu Ako sa stať lepším brankárom... je 200Sk, pre záujemcov z Českej Republiky je cena 200 českých korún. Pri zaslaní časopisu dobierkou, je účtovaný poplatok 50Sk, resp. 50 českých korún za poštovné.

Rastislav Vincúr{comment}

Plánované akce

Zář
16

16.09.2014 - 19.09.2014

Zář
18

18.09.2014 - 19.09.2014

Zář
29

29.09.2014 9:00 am - 4:30 pm

Zář
29

29.09.2014 9:00 am - 4:30 pm

Přihlašovací formulář

Tréninkové pomůcky

Dne 14.05.2012, 08:44 napsal Jiří Formánek
recenze-taktifol-taktika-i-pro-zapasy-venku RECENZE  V přechozích měsících jsme na stránkách trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com přinesli recenze několika tréninkových pomůcek, které používali ale...

Knihy

Dne 01.09.2007, 12:00 napsal Jiří Formánek
recenze-prevence-uraz-pro-sportovce-taping Cílem trenérů i sportovních manažerů je dosahovat se svými svěřenci maximálních možných sportovních výsledků, bohužel mnohdy však za každou cenu, bez ohledu na zdraví hráčů. Často...

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Velikost hřiště pro tréninkové hry a cvičení

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  AKTUÁLNÍ TÉMA   "Velikost herního prostoru, ve kterém probíhají tréninkové hry a cvičení, rozhoduje o tom, zda naplánované cvičení splní cíl pro který bylo zařazeno do tréninku a bude dodržena požadovaná intenzita," říká trenér Jiří Formánek.

Při stanovování velikosti herního prostoru je třeba mít vždy v patrnosti věkovou kategorii pro kterou je trénink připraven, počty hráčů kteří jsou zapojení do cvičení, intenzitu které chce trenér dosáhnout a hlavní cíl cvičení.

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...