Slovenský trenérský časopis: Ako sa stať lepším brankárom

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Nadřazená kategorie: Recenze
Napsal Administrator Zobrazeno: 16537
Image Brankárska škola Rastislava Vincúra sa zaoberá prípravou a výcvikom brankárov všetkých vekových kategórií. Ako jednu z pomôcok pre brankárov uvádzame do pozornosti brožúru (magazín) Ako sa stať lepším brankárom.

Je to odborný materiál, ktorý poslúži ako brankárom, tak i trénerom. Vhodný je pre všetky vekové kategórie i pre výkonnostný a vrcholový futbal.

Táto brožúra s množstvom cvičení a ich variantov má pomáhať zlepšiť prípravu brankárov v tréningovom procese. Slúži hlavne tam, kde nie sú tréneri brankárov, kde si po dôkladnom preštudovaní jednotlivých cvičení môžu kvalitne a hlavne efektívne zatrénovať a tým sa zdokonaliť v ovládaní bránkového územia, ako aj pri rozvoji reakcie.

Výhodu má, že je vo formáte A5 a môže byť vždy poruke.

Trénerom pomáha zlepšiť si zásobník cvičení a spestriť ako aj zefektívniť tréningový proces.Ďalšia pripravovaná séria bude zameraná na ďalšie prvky, ktoré brankár potrebuje pri svojej činnosti a ešte tam budú užitočné rady a doporučenia.

V brožúre je možné nájsť overené cvičenia, ktoré využívame v našej brankárskej škole, ale takto sú k dispozícii každému, kto ich chce zapracovať do tréningového procesu. Mne osobne záleží na tom, aby sa futbalovým brankárom dostalo kvalitnej špecializovanej prípravy a to nielen vo vrcholových súťažiach.

Brožúra bude vychádzať dva razy do roka, druhé číslo sa plánuje na mesiac júl 2008.

V sekcii www.brankar.sk je možné si objednať časopis na dobierku jednoducho a rýchlo. Stačí vyplniť krátky formulár a časopis bude doručený priamo k Vám do 10 dní od správneho vyplnenia formulára.

Cena časopisu Ako sa stať lepším brankárom... je 200Sk, pre záujemcov z Českej Republiky je cena 200 českých korún. Pri zaslaní časopisu dobierkou, je účtovaný poplatok 50Sk, resp. 50 českých korún za poštovné.

Rastislav Vincúr{comment}

Plánované akce

Zář
3

03.09.2014 8:15 pm - 10:00 pm

Zář
9

09.09.2014 8:45 pm - 9:15 pm

Zář
16

16.09.2014 - 19.09.2014

Zář
18

18.09.2014 - 19.09.2014

Přihlašovací formulář

Tréninkové pomůcky

Dne 19.07.2008, 12:00 napsal Jiří Formánek
recenze-penosna-branka-igoal-junior Dnešním dnem rozšiřujeme, na stránkách trenérského portálu trenink.com, nabídku recenzí, kterými Vás chceme upozornit na zajímavé publikace nebo pomůcky, která vám mohou usnadnit...

Kalendář článků

September 2014
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Knihy

Dne 18.04.2007, 15:45 napsal Jiří Formánek
recenze-trener-fotbalu-licence-qcq Trenérský portál www.trenink.com dnes přináší recenzi na knihu s názvem Trenér fotbalu - licence "C", která vznikla jako studijní materiál a současně reakce na nový trenérský...

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Velikost hřiště pro tréninkové hry a cvičení

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  AKTUÁLNÍ TÉMA   "Velikost herního prostoru, ve kterém probíhají tréninkové hry a cvičení, rozhoduje o tom, zda naplánované cvičení splní cíl pro který bylo zařazeno do tréninku a bude dodržena požadovaná intenzita," říká trenér Jiří Formánek.

Při stanovování velikosti herního prostoru je třeba mít vždy v patrnosti věkovou kategorii pro kterou je trénink připraven, počty hráčů kteří jsou zapojení do cvičení, intenzitu které chce trenér dosáhnout a hlavní cíl cvičení.

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...