Slovenský trenérský časopis: Ako sa stať lepším brankárom

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Nadřazená kategorie: Recenze
Napsal Administrator Zobrazeno: 16518
Image Brankárska škola Rastislava Vincúra sa zaoberá prípravou a výcvikom brankárov všetkých vekových kategórií. Ako jednu z pomôcok pre brankárov uvádzame do pozornosti brožúru (magazín) Ako sa stať lepším brankárom.

Je to odborný materiál, ktorý poslúži ako brankárom, tak i trénerom. Vhodný je pre všetky vekové kategórie i pre výkonnostný a vrcholový futbal.

Táto brožúra s množstvom cvičení a ich variantov má pomáhať zlepšiť prípravu brankárov v tréningovom procese. Slúži hlavne tam, kde nie sú tréneri brankárov, kde si po dôkladnom preštudovaní jednotlivých cvičení môžu kvalitne a hlavne efektívne zatrénovať a tým sa zdokonaliť v ovládaní bránkového územia, ako aj pri rozvoji reakcie.

Výhodu má, že je vo formáte A5 a môže byť vždy poruke.

Trénerom pomáha zlepšiť si zásobník cvičení a spestriť ako aj zefektívniť tréningový proces.Ďalšia pripravovaná séria bude zameraná na ďalšie prvky, ktoré brankár potrebuje pri svojej činnosti a ešte tam budú užitočné rady a doporučenia.

V brožúre je možné nájsť overené cvičenia, ktoré využívame v našej brankárskej škole, ale takto sú k dispozícii každému, kto ich chce zapracovať do tréningového procesu. Mne osobne záleží na tom, aby sa futbalovým brankárom dostalo kvalitnej špecializovanej prípravy a to nielen vo vrcholových súťažiach.

Brožúra bude vychádzať dva razy do roka, druhé číslo sa plánuje na mesiac júl 2008.

V sekcii www.brankar.sk je možné si objednať časopis na dobierku jednoducho a rýchlo. Stačí vyplniť krátky formulár a časopis bude doručený priamo k Vám do 10 dní od správneho vyplnenia formulára.

Cena časopisu Ako sa stať lepším brankárom... je 200Sk, pre záujemcov z Českej Republiky je cena 200 českých korún. Pri zaslaní časopisu dobierkou, je účtovaný poplatok 50Sk, resp. 50 českých korún za poštovné.

Rastislav Vincúr{comment}

Kalendář článků

August 2014
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tréninkové pomůcky

Dne 13.01.2012, 08:44 napsal Administrator
recenze-balancestep-prevence-rehabilitace-i-rozvoj-rovnovahyNestabilní plošiny a balanční pomůcky všeho druhu byly využívány ve fotbalové akademii Ajaxu Amsterdam již v sedmdesátých letech minulého století. Ruka trhu sportovních a tréninkovách...

Knihy

Dne 20.08.2005, 02:00 napsal
tipy-na-literaturu-tlesna-piprava-1ast Od tohoto týdne zavádíme pravidelné sobotní článek na trenink.com, který by měl mít ve většině případů jiný charakter, než je tomu u článků, které vycházejí v průběhu týdne a jsou...

Přihlašovací formulář

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Zimní přípravné období

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  Rok co rok se to opakuje a ani letos tomu nebude jinak. Je co se rozloučíme se starým rokem, tak fotbalisty všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní čeká připravené a pečlivě naplánované zimní přípravné období.
 
Na stránkách trenérského portálu vyšly v minulosti k zimní přípravě dva zajímavé rozhovory. První s názvem Jak naplánovat zimní přípravu? se zaměřil především na to co má být obsahem zimní přípravy a upozornění na to, že zimní příprava nezačíná až v lednu.
 
Druhý rozhovor Zimní příprava trochu jinak byl o nových trendech v plánování zimní přípravy fotbalistů a zda je možné tyto trendy aplikovat i u týmů nižších úrovní?

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...