Články

Informace: Představujeme Vám server vFotbal.cz

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Administrator Zobrazeno: 7835
Image Vážení fotbaloví příznivci, rádi bychom Vám ve stručnosti představili výsledek naší déle než dva roky trvající práce – fotbalový portál vFotbal.cz.

Předmětem zájmu více než patnácti redaktorů našeho portálu jsou zejména tři nejvyšší české soutěže, anglická Premier League, italská Serie A, ruská Premier League, německá Bundesliga nebo španělská Primera Division. Pokud tedy chcete mít ucelený obraz o dění ve výše zmíněných ligách, neváhejte a navštivte portál vFotbal.cz. Samozřejmostí jsou také články zabývající se děním na reprezentačním poli nebo v evropských pohárech.

V průběhu letních měsíců prochází portál vFotbal.cz rozsáhlou rekonstrukcí. Již v nejbližších dnech se tak můžete těšit například na novou rubriku s přehledem televizních fotbalových přenosů, na možnost vložit na server své vlastní články nebo na šanci vyhrát některou ze zajímavých cen zasláním vlastních fotbalových fotografií. To a mnohem více najdete na portále vFotbal.cz.

Pevně věříme, že se mezi pravidelně čtenáře našeho portálu zařadíte i Vy. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Redakční tým portálu vFotbal.cz{comment}

Knihy

Dne 20.03.2006, 14:45 napsal Jiří Formánek
recenze-streink Knihu s krátkým a výstižným názvem Strečink vydalo v prosinci minulého roku nakladatelství Grada Publishing v rámci ediční řady Sport extra. Autorkou publikace je Mgr. Klára...

Přihlašovací formulář

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Zimní přípravné období

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  Rok co rok se to opakuje a ani letos tomu nebude jinak. Je co se rozloučíme se starým rokem, tak fotbalisty všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní čeká připravené a pečlivě naplánované zimní přípravné období.
 
Na stránkách trenérského portálu vyšly v minulosti k zimní přípravě dva zajímavé rozhovory. První s názvem Jak naplánovat zimní přípravu? se zaměřil především na to co má být obsahem zimní přípravy a upozornění na to, že zimní příprava nezačíná až v lednu.
 
Druhý rozhovor Zimní příprava trochu jinak byl o nových trendech v plánování zimní přípravy fotbalistů a zda je možné tyto trendy aplikovat i u týmů nižších úrovní?

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...