Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

2_gen_odkop_brankare SERIÁL  Polovina týdne na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com bude opět patřit nahlédnutí do minulosti. Tentokrát čtyřdílnému seriálu seriálu trenéra Jakuba Havránka, který nabízí našim čtenářům inspiraci pro nácvik střelby.

Název seriálu je Střelecké cvičení nad vápnem. Cílem trenéra je v těchto velmi jendoduchých střeleckých cvičeních pracovat na individuálních herních činnostech jendotlivých hráčů.

Cvičení jsou pro věkovou kategorii starších žáků a hráčů dorostu nebo dospělých.


Střelecké cvičení nad vápnem (1.část)
Cílem dnešního cvičení je nácvik a zdokonalování individuálních herních činností jako je driblink, přihrávání, převzetí míče, střelba. Lze jej využít i jako herně-kondiční cvičení na stimulaci rychlostní vytrvalosti.

Střelecké cvičení nad vápnem (2.část)
Organizačně nenáročné cvičení na střelbu můžete zařadit do průpravné, hlavní nebo závěrečné části tréninkové jednotky.  Lze jej využít i jako herně-kondiční cvičení na stimulaci rychlostní vytrvalosti.

Střelecké cvičení nad vápnem (3.část) 
Díl zaměřený především na individuální herní činnosti jednotlivých hráčů. Při vyšší intenzitě provádění a menším počtu hráčů lze toto cvičení využít k rozvoji rychlostní vytrvalosti specifickou formou.

Střelecké cvičení nad vápnem (4.část)
Cvičení zcela bez problémů ho zvládnou žákovské týmy a starší věkové kategorie. Organiazčně nenáročné cvičení na střelbu můžete zařadit do průpravné, hlavní nebo závěrečné části tréninkové jednotky. 

Komentáře