Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

2_gen_zmena_smeru1_150 SERIÁL  Úvod týdne na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com bude patřit ohlédnutí do archivu. Třídílný seriál trenéra Jakuba Havránka nabízí našim čtenářům-trenérům inspiraci pro nácvik střelby z plného běhu a jedná se o cvičneí blízké utkání.

Název seriálu je Střelba z plného běhu po jednoduché kombinaci. Cílem trojice cvičení naučit hráče správně načasovat přihrávky v prostoru před vápnem. Součástí cvičení je i rozvoj rychlostních schopností spojených ze zakončením.

Cvičení jsou pro určena od nejmenší fotbalistů až po dorostence.


Průpravné cvičení: Střelba z plného běhu po jednoduché kombinaci (1.část)
Tímto jednoduchým cvičením, které je vhodné pro všechny věkové kategorie, zdokonalujeme také přihrávky do běhu a jejich samotné načasování. Lze ho využít také při tréninku brankářů proti střelbě ze středu hřiště a z prostoru před pokutovým územím.

Průpravné cvičení: Střelba z plného běhu po jednoduché kombinaci (2.část) 
Cvičení je vhodné pro všechny mládežnické kategorie od přípravek až po dorostenecké týmy. Obvykle ho zařazujeme do hlavní části tréninkové jednotky.

Průpravné cvičení: Střelba z plného běhu po jednoduché kombinaci (3.část)
Poslední díl je zaměřen na nácvik střelby po sprintu a to buď ze střední vzdálenosti nebo například prvním dotykem. Cílem cvičení je také nenásilnou formou rozvíjet rychlostní schopnosti s důrazem na rychlou změnu směru před finální přihrávkou

 

 TIP REDAKCE 

Seriál: Střelecké cvičení nad vápnem

Komentáře