Články

Tým z karibského souostroví nebyl zdatným sparingpartnerem

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Petr Wiecek Zobrazeno: 7056
Image Hned první půle ukázala, jak moc by na MS chyběli Tomášové Rosický, respektive Galásek. Český tým se musel bez jejich účastí obejít v generálce na nadcházející světový šampionát v Německu.

Pravda, tři povedené akce na jeden dotek daly jakousi naději na růžové vyhlídky, ovšem s přibývajícím časem začala kombinace ve středu hřiště skřípat. Navíc, pokud se dostal český tým pod tzv. "tlak" soupeře (ve druhém poločase), Galásek chyběl hodně.

Ale otázka je, jak moc chtěli Češi ve druhém poločase hrát naplno, aby nepřišli fotbalisté ke zranění a tím o MS.

Na druhou stranu se ukázalo, že hra dopředu bude patřit opět k ozdobě národního týmu, ale je třeba defentivu patřičně vyvážit s ofenzivou.

Generálka ukázala, že při dobré konstalaci a zdravotního stavu hráčů může být Česko štikou za týden začínajícího fotbalového svátku ...

Česká republika - Trinidad & Tob. 3:0 (3:0)
Góly: 6. J. Koller, 22. P. Nedvěd, 40. J. Koller

Sestava ČR: P. Čech - Z. Grygera, D. Rozehnal, T. Ujfaluši, M. Jankulovski (79. P. Mareš) - K. Poborský (62. J. Štajner), J. Polák (61. M. Heinz), P. Nedvěd (82. M. Jiránek), J. Plašil - M. Baroš (46. L. Sionko), J. Koller (61. V. Lokvenc)

Rozhodčí: Johannesson (Švédsko) - Larsson (Švédsko), Klasenius (Švédsko)

Zajímavé situace:

Situace číslo (1) - 1:0

- Poborský 8 si naráží s Nedvědem 10
- vede míč, centruje do pokutového území
- kde je Baroš 15 a Koller 9
- Koller 9 nakonec zákon zakončuje

Situace číslo (2) - 3:0

- Nedvěd 10 si všiml z druhé vlny nabíhat Poborského 8
- časovanou příhrou mu nahrává
- ten z jedné na Kollera
- Koller z jedné zakončuje

{moscomment}

Kalendář článků

August 2014
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Knihy

Dne 20.03.2006, 14:45 napsal Jiří Formánek
recenze-streink Knihu s krátkým a výstižným názvem Strečink vydalo v prosinci minulého roku nakladatelství Grada Publishing v rámci ediční řady Sport extra. Autorkou publikace je Mgr. Klára...

Přihlašovací formulář

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Zimní přípravné období

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  Rok co rok se to opakuje a ani letos tomu nebude jinak. Je co se rozloučíme se starým rokem, tak fotbalisty všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní čeká připravené a pečlivě naplánované zimní přípravné období.
 
Na stránkách trenérského portálu vyšly v minulosti k zimní přípravě dva zajímavé rozhovory. První s názvem Jak naplánovat zimní přípravu? se zaměřil především na to co má být obsahem zimní přípravy a upozornění na to, že zimní příprava nezačíná až v lednu.
 
Druhý rozhovor Zimní příprava trochu jinak byl o nových trendech v plánování zimní přípravy fotbalistů a zda je možné tyto trendy aplikovat i u týmů nižších úrovní?

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...