Image Již posedmé se v neděli ohlížíme za uplynulým týdnem a to nejen na stránkách trenérského portálu trenink.com, v již zaběhnuté kategorii Informace -> Redakční rubrika naleznete upozornění na články které vyšly na těchto stránkách a zajímavé trenérské informace.

Reprezentace stále řeší především zdravotní problémy, oba dva Tomášové Rosický i Galásek již trénují, nejvíce otazníků visí nad Milanem Barošem, nepříjemností je tréninkové zranění Pavla Nedvěda. V klidu, pohodě a hlavně zdráv se zdá Jan Koller, který v týdnu přestoupil do AS Monaka.

Na trenink.com jsme vytvořili novou kategorii Mistrovství světa ve které se budou objevovat komentáře a z pohledu trenérského i zajímavé situace, které se odehrají v průběhu zápasů.

Přehled článků

Jiří Formánek v pondělí dopoledne otevřel svou průpravnou hrou s názvem 4:4+4 na 4 branky mimo hrací plochu nový týden. Ve středu odpoledne vyšel článek popisující průpravné cvičení s názvem Střelba po zatížení - na 4 branky s přihrávkou (1.část)

Vladan Pražák si čtenáře získal čtenáře svým seriálem věnovaným útočným kombinacím s podtitulem plynulá výměna postů krajního a středového záložníka, tentokrát to bylapátá varianta. Ve čtvrtek dopoledne vyšla šestá varianta tohoto cvičení.

Josef Vrážel se v jedenácté části svého seriálu věnovaného problematice tréninku rychlosti zaměřil na spojování koordinačních schopností s herními dovednostmi . Ve čtvrtek odpoledne po rozhovoru s novým trenérem Paličkou nabídl našim čtenářům autor nástin programu letního přípravného období SK Sigmy Olomouc. A hned v pátek dopoledne jsme se dočkali dočkali druhé části článků s příznačným názvem Jednoduchá rychlá střelba - Kanonáda II.

Milan Holub v úterý odpoledne pokračoval třetí kapitolou překladu vybraných částí knihy Rinuse Michelse, tentokrát byl článek zaměřen na - Komplexnost fotbalu.

Svatopluk Chrobák ve středu dopoledne pokračoval ve svém čtyřdílném seriálu druhým dílem zaměřeným na křídelní hru, kde preferuje jednoduchost, přesnost a přímočarost. Třetí část stejného seriálu vyšla v pátek odpoledne

Petr Wiecek zahájil v pátek svou sérii komentářů v nové rubrice k Mistrovství světa v Německu 2006 článkem Fotbaloví fajnšmekři - Začínáme!

Rozhovory

Kamil Turoň na základě výsledků předcházející ankety připravuje rozhovory s mládežnickými trenéry a pokud máte nějaké otázky na které chcete znát odpovědi nebo třeba dotazy na tréninkový proces v různých mládežnických kategoriích, tak je během následujících dní zasílejte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podpora portálu trenink.com

Jste spokojení s obsahem tohoto portálu, chcete podpořit autory těchto stránek, aby i nadále zdarma přinášeli zajímavé cvičení a články s trenérskou tématikou? Chcete podpořit web magazín českých a slovenských fotbalových trenérů a nevíte jak? Umístěte na stránky svého klubu ikonku web magazínu trenink.com.

Zdrojový kód buttonu:

Magazín
fotbalových trenérů trenink.com
[zdrojový kód]

{moscomment}

Komentáře