Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text13216); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (28.11.-2.12.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 317
 REDAKCE  Co nového přinesl přelom listopadu a prosince na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com?  Na novou cenu FIFA The Best byli nominování Messi, Ronaldo a Griezmann. V týdnu jsme se dozvěděli soupeře ve skupiny pro reprezentační jedenadvacítku, kde ji čekají Německo, Itálie a Dánsko.
 
V pondělí jsme se zaměřili na řešení soubojové situace před pokutovým územím v situaci, kdy útočník je zády k brance soupeře, následovalo cvičení na kombinaci záložníku s finální přihrávkou a seriál z tréninkového procesu FC Bayern Mnichov.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (21.11.-25.11.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 466
 REDAKCE  Co nového přinesl poslední celý listopadový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Podzimní část Evropské ligy jde pomalu do svého finále, Česká republika má jednoho jistého účatníka jarní části, když Sparta zvládla domácí utkání proti Southamptonu.
 
V pondělí i v úterý jsme se zaměřili na cvičení určené pro nejmenší fotbalisty z přípravek se zaměřením na přihrávání a pohyb hráčů po odehrání míče, všechny varianty cvičení je možné využít i při rozcvičení. Poslední cvičení týdne patřilo seriálu cvičení z mládežnické akademie FC Barcelona.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (14.11.-18.11.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 941
 REDAKCE  Co nového a zajímavého jsme přinesli na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com poté, co se listopad se přehoupl do své druhé poloviny? Karel Jarolím dovedl reprezentaci v posledním letošním utkání k remíze 1:1 s Dánskem, když se premiérově trefil Antonín Barák.
 
První cvičení týdne bylo určeno pro individuální trénink pro jednoho hráče, ve čtvrtek jsme přinesli souhrn pětidílného seriálu zaměřeného na překonání obrany soupeře a v pátek jsme se Vás pokusili inspirovat cvičením vhodným do rozcvičení pro pět hráčů.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (7.11.-11.11.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1545
 REDAKCE  Listopad má za sebou již druhý týden, který na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com přinesl mnoho zajímavého? Fotbalová reprezentace pod vedením Karla Jarolíma se dočkala první kvalifikační výhry, když porazila Norsko. O branky se postarali nováčci Krmenčík a Zmrhal.
 
V pondělí jsme pokračovali druhým dílem cvičení na výběr místa, které používají týmy z Itálie, v úterý následovalo cvičení na kombinaci záložníků jehož výsledkem je zakončení akce a v pátek  jsme pokračovali herní kombinací středem.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (31.10.-4.11.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1957
 REDAKCE  Co přinesl první listopadový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Sparta, přes rozsáhlou marodku, porazila v Evropské lize izraelskou Hapoel Be'er Sheva a má nakročeno k postupu do jarních bodů. Jihlava si připsala první ligovou výhru, když porazila Mladou Boleslav.
 
První cvičení týdne bylo zaměřeno na rozcvičení, kdy přihrávky šly po diagonále herního prostoru, v úterý jsme pokračovali v seriálu cvičení inspirovaných v mládežnické akademii FC Barcelona a poslední cvičení týdne se zaměřilo na výběr místa před zakončením od hrotového útočníka.
Číst dál...