Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text56586); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Happy Hour: DrillBook za 990,- Kč

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 600

Využijte mimořádné nabídky, kterou pro čtenáře připravila redakce portálu fotbalových www.trenink.com ve spolupráci s autory trenérského softwaru DrillBook.

Program DrillBook je určen nejen fotbalovým trenérům pro zakreslování cvičení, sestavování tréninkových plánů, jejich publikaci a archivaci.

V případě, že máte o tento program zájem a chcete ho ve své trenérské praxi používat, tak určitě využijte naší časově omezené nabídky, který platí od úterý 21.1.2014 0:01 hodin do středy 22.1.2014 0:01 hodin.

Číst dál...
 

Redakce: Rozhovory na aktuální téma v roce 2013

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 727

  AKTUÁLNÍ TÉMA   V první pracovní den nového roku se na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com ohledneme za rokem 2013 a rozhovory na aktuální téma, které vyšly na těchto stránkách.

Celem bylo na stránkách www.trenink.com publikováno sedm rozhovorů a zamyšlení nad trenérskou oblastí, kteoru jsme považovali za aktuální. Naše čtenáře nejvíce zaujal naš rozhovor k tréninkovým pomůckám, který vyšel již v únoru loňského roku. Naopak nejmenší pozornost měl rozhovor o motivaci hráčů v zimní přípravě.

Nejlépe hodnoceným byl rozhovor na téma rozvoje rychlostních schopností hráčů fotbalu.

Číst dál...
 

Úspěšný rok 2014 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 649

silvestr_2011_150Nevím zda stále na půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2013 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2014, ve kterém budeme muset překonat celou řadu problémů a bohužel tím nemyslím jen ty sportovní. 

Doufám, že všichni naši čtenáři najdou v přístím roce na našich stránkách především inspiraci pro svoji další nelehkou trenérskou práci. 

Portál www.trenink.com, stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2014 několik novinek. Určitě se máte na co těšit.

Číst dál...
 

Klidné a pohodové Vánoce 2013 přeje www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 644

Vánoce 2013Stejně jako v loňském roce, tak i tentokrát bych velice rád tímto článkem, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů, popřál všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com krásné, veselé a především klidné prožití vánočních svátků v roce 2013.

Celá redakce přeje naším čtenářům minimálně na několik následujících dnů pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu www.trenink.com

Jiří Formánek společně s celou redakcí

Číst dál...
 

DrillBook: Speciální vánoční sleva 500 Kč

Hodnocení uživatelů:  / 1
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1003

Image AKTUALIZOVÁNO  Redakce trenérského portálu www.trenink.com ve spolupráci s autory programu DrillBook, který je určen trenérům pro zakreslování cvičení, sestavování tréninkových plánů, jejich publikaci a archivaci, připravila pro své čtenáře z řad trenérů vánoční slevovou akci na tento program s názvem "Speciální vánošní akce s DrillBook".

V případě, že máte o tento program zájem a chcete ho ve své trenérské praxi používat, tak určitě využijte naší časově omezené nabídky na vánoční dárek, který určitě udělá radost. Využijte slevu ve výši  500,- Kč . Tato sleva je platná od 20. 11. 2013 do 24.12.2013.

Pokud chcete uplatnit při nákupu softwaru Drillbook slevu ve výši  500,- Kč , tak je třeba do formuláře určeného k objednávce zadat slevový kupón TCOMV2013.

Číst dál...
 

Knihy

Dne 01.12.2006, 14:45 napsal Jiří Formánek
recenze-fotbalova-kolika-4-6-let Stále více klubů a nejen těch velkých pochopilo, že o své svěřence, hlavně v tom nejmenším věku, je třeba bojovat. Téměř všude již fotbal není jediným sportem, tak jak tomu mnohdy...

Přihlašovací formulář

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Zimní přípravné období

Hodnocení uživatelů:  / 0
 AKTUÁLNÍ TÉMA  Rok co rok se to opakuje a ani letos tomu nebude jinak. Je co se rozloučíme se starým rokem, tak fotbalisty všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní čeká připravené a pečlivě naplánované zimní přípravné období.
 
Na stránkách trenérského portálu vyšly v minulosti k zimní přípravě dva zajímavé rozhovory. První s názvem Jak naplánovat zimní přípravu? se zaměřil především na to co má být obsahem zimní přípravy a upozornění na to, že zimní příprava nezačíná až v lednu.
 
Druhý rozhovor Zimní příprava trochu jinak byl o nových trendech v plánování zimní přípravy fotbalistů a zda je možné tyto trendy aplikovat i u týmů nižších úrovní?

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...