Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text66032); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (6.6.-10.6.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 844
 REDAKCE  Co přinesl první červnový týdenna stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Fotbalová reprezentace prohrála poslední přípravu před evropským šampionátem a následně odcestovala do dějiště šampionátu, kde se připravuje na pondělní utkání se Španělskem. My jsme pokračovali cvičením z tréninkového procesu Atletica Madrid a taktickým cvičením pro systém 4:3:3.  
 
V pondělí jsme pokračovali druhým cvičením ze seriálu z tréninkového procesu finalisty Ligy mistrů z Atletica Madrid, ve středu jsme pokračovali nácvikem postupného útoku v systému 4:3:3 a posledním článkem v týdnu jsme rozšířili množinu cvičení pro individuální trénink dvojic hráčů.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (30.5.-3.6.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1287
 REDAKCE  Co přinesl přelom května a června na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Trenér Vrba uzavřel nominaci a EURO 2016, reprezentace otočila přípravné utkání s Ruskem a Davida Vavrušku na lavičce Teplic vystřídal Daniel Šmejkal. My jsme začátek a konec týdne věnovali zakončení, ostatní cvičení byla zaměřena na kombinaci.
 
V pondělí jsme řešili situaci, kdy útočník musí překonat posledního obránce, druhý článek týdne byl určen jako nácvik kombinace pro šest hráčů, ve středu jsme se zaměřili na časování náběhu a přihrávek a na závěr týdne jsme se věnovali variabilnímu zakončení 1:1.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (23.5.-27.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 817
 REDAKCE  Co přinesl poslední květnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Ligový mistr má nového trenéra v osobě Romana Pivarníka, stejně jako Brno, kam ze Slovácka přichází Svatopluk Habanec. Reprezentační trenér Pavel Vrba začal přípravu na EURO jasnou výhrou nad Maltou. My jsme se zaměřili na cvičení s koordinaci na na zakončení.
 
V pondělí jsme naším čtenářům naservírovali cvičení pro individuální trénink, poté jsme pokračovali druhou částí cvičení zaměřeného na přenesení hry a zakončení a poslední článek týdne patřil tréninkovému procesu FC Barcelona.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (16.5.-20.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1417
 REDAKCE  Co přinesl tento týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Liga se osamostatnila, Pilný s Jechem byli vyloučeni z FAČR a reprezentační trenér Vrba  vybral vyvolené pro Mistrovství Evropy, my jsme se zaměřili na tréninkový proces klubů z Premier League.
 
V pondělí jsme pokračovali v cvičení na kombinaci před zakončením, druhé cvičení týdne je určeno pro rozcvičneí a zaměřeno je především na uvolnění se do prostoru po přihrávce, ve středu jsme řešili náběhy do pokutového území podle Crystal Palace FC a poslední cvičení rozvíjí statickou kombinaci, tak jako v mládežnické akademii Fulham FC.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (9.5.-13.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2495
 REDAKCE  Co přinesl druhý květnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Muži v černém v Příbrami ukázali, že lze klesnout až pod samotné dno. Reakce vedení FAČR byla razantní a nekompromisní, ale i tak se jedná o neomluvitelnou ostudu.  
 
V pondělí jsme přinesli další cvičení z tréninkového procesu FC Bayernu Mnichov, druhé cvičení týdne bylo určeno mládežnickým trenérům na nácvik časování přihrávek pro rozcvičení, středa přinesla cvičení na překonání zformovaného obranného bloku a poslední taktický článek se věnoval systému 4:3:3.   
Číst dál...