Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text91276); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (22.8.-26.8.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 25
 REDAKCE  Co přinesl předposlední prázdninový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Česko bude mít v podzimní části Evropské ligy nakonec tři zástupce. Plzeň nepostoupila do Ligy mistrů, přesto se do Evropy podívá. Liberec zaslouží za své evropské výkon podtrženou jedničku, Sparta s velkým štětím postoupila přes dánské Sönderjyske.
 
V pondělí jsme se naše čtenáře pokusili zaujmout cvičením na nácvik naražení míče okolo protihráče s třemi variantami ve video cvičení, následně jsme pokračovali pátým dílem seriálu zaměřeným na zakončení po dlouhé přihrávce, ve čtvrtek jsme se pokusili inspirovat dalším herně-kondičním cvičením. 
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (15.8.-19.8.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 373
 REDAKCE  Co přinesl týden uprostřed srpna na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Naši pohároví zástupci se v posledním předkole evropských soutěží moc nepředvedly. Pohárovou oporou je Liberec, který bral všechny tři body venku, Sparta v Dánsku pouze remizovala a Plzeň se Slávií jsou bez bodu a bez vstřelené branky. 
 
My jsme se v pondělí inspirovali střeleckým cvičením u Blackburn Rovers a uveřejnili jsme třetí díl seriálu, další článek patřil narážečkám a cvičení které je vhodné pro rozcvičení, ve středu jsme hráči nabádali k řešení soubojů 1:1 a v pátek jsme zase hledali inspiraci v zahraničí, konkrétně u PSV Eindhoven.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (8.8.-12.8.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 656
 REDAKCE  Co přinesl druhý srpnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Naši pohároví zástupci již znají své zástupce v posledním předkole Ligy mistrů, respektive Evropské ligy, ale v posledním ligovém kole všichni svorně pouze remizovali. Reprezentace se definitivně ujal Karel Jarolím, který už nemůže počítat s Romanem Hubníkem jež se vzdal reprezentačního dresu.
 
V pondělí jsme pokračovali úspěšným seriálem na herní rozcvičení pro šest hráčů, následující den jsme pokračovali v cvičení zaměřeného na spolupráci útočníků a záložníků, ve čtvrtek jsme otevřeli nový seriál zaměřený na herní nabírání rychlostní vytrvalosti a v pátek jsme přidali čtvrtý díl seriál zaměřeného na vyražení hráče po přihrávce. 
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (1.8.-5.8.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 977
 REDAKCE  Co přinesl poslední srpnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Plzeň s velkým štěstím postoupila do posledního předkola Ligy mistrů, naopak Sparta předoslední krok opět nezvládla a bude bojovat pouze o Evropskou ligu. Dál jde Liberec a po dvou remízách také obrozená Slavia. Z pěti pohárových zástupců je tak mimo pouze Mladá Boleslav.
 
V pondělí jsme se opět podívali na cvičení z tréninkového procesu FC Bayern Mnichov, další cvičení se soustředilo na řešení finální fáze útočné akce a překonání posledního obránce, ve středu jsme přinesli na www.trenink.com první díl seriálu "z jedničky" a v pátek jsme se naše čtenáře pokusili inspirovat dalším herně-kondičním cvičením.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (25.7.-29.7.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 707
 REDAKCE  Co přinesl poslední srpnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Do předkol evropských pohárů již vstoupily všechny české kluby, pouze Liberec však své vystoupení zvládl na jedničku. Den před startem nejvyšší fotbalové soutěže se veřejnost dozvěděla nového sponzora a oficiální název soutěže je ePojištění.cz liga
 
Tento týden jsme se zaměřili na herně kondiční cvičení, v pondělí jsme pokračovali inspirací u mládežnické akademie FC Liverpool, následoval přesun více na jih do mládežnické akademi La Masia, kde své talenty vychovává FC Barcelona. Ve středu jsme načali nový seriál cvičení zakončení na dvě branky a v pátek jsme se zaměřili na rozvoj vytrvalosti.
Číst dál...