Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text67915); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (8.2.-12.2.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 78
 REDAKCE  Co přinesl uplynulý týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Každou sobotu najdete na tomto místě přehled článků, cvičení a video ukázek, které byste neměli přehlédnout.
 
Tento týden to bylo variabilní cvičení na jednodotekovou kombinaci, nácvik postupného útoku středem pole, cvičení vhodné pro rozcvičení s míčem a další cvičení z oblíbeného rychlostně-koordinačního seriálu.
Číst dál...
 

Úspěšný rok 2016 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 786
 NOVÝ ROK  Nevím zda stále na silvestrovskou půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2015 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2016, ve kterém budeme muset řešit celou řadu problémů a nebudou to jenom ty sportovní. 
 
Portál www.trenink.com přinesl tento rok celou řadu novinek, zmínit musím především 3D animace cvičení a aktualizovaný YouTube kanál. stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2016 několik novinek. Určitě se máte na co těšit. 
Číst dál...
 

Klidné a pohodové Vánoce 2015 přeje www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1710

Stalo se každoročním pravidlem tímto článkem, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů, popřát všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com krásné, veselé a především klidné prožití vánočních svátků v roce 2015.

Celá redakce přeje naším čtenářům minimálně na několik následujících dnů pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu www.trenink.com a odběratelům jeho YouTube kanálu.

Jiří Formánek společně s celou redakcí

Číst dál...
 

O co si napsal portál www.trenink.com k Ježíškovi?

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Administrator Zobrazeno: 1995
Portál fotbalových trenérů www.trenink.com je již velký kluk. Narodil se v květnu 2004, je mu jedenáct let a od fotbalové sezóny 2004/2005 je již dvanáctou sezónu webovou adresou, kterou řada trenérů den co den zadává do svého prohlížeče. Po celou dobu se naším čtenářům, především mládežnickým trenérům, snažíme  přinášet inspiraci pro jejich práci. Práci která nás všechny baví.
 
Stále však také máme svoje sny a přání. A kdy jindy si splnit přání než o Vánocích? Proto jsme se rozhodli napsat Ježíškovi.
Číst dál...
 

Pro rodiče: Fotbalové vybavení zdarma!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3064
 Rodiče a trenéři pozor!   Trénujete nebo máte v týmu hráče narozené v roce 2008? Jsou začínající fotbalisté či fotbalistky registrovaní ve některém z fotbalových klubů FAČR? Pokud ano, přihlaš se o fotbalový balíček a dostaneš fotbalové vybavení od FAČR zdarma.
 
Co fotbalový balíček obsahuje? Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, popisovou kartičku Tomáše Rosického, plakát české fotbalové reprezentace a certifikát mladého fotbalisty.
Číst dál...