Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text37871); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (17.10.-21.10.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 70
 REDAKCE  Co přinesl tento týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? V Evropské lize překvapila Sparta Praha, která vyhrála v Izraeli, naopak Liberec a Plzeň jsou doma bez bodu. Český fotbal podepsal jednu z největších sponzorských smluv historie s Fortunou.
 
V pondělí jsme se zaměřili na nácvik opakovaných narážeček a změně jejich rytmu, další cvičení bylo inspirováno tréninkovým procesem Zbrojovky Brno a ve čtvrtek jsme o další variantu rozšířili cvičení, které je zahájeno dlouhou přihrávkou.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (10.10.-14.10.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 420
 REDAKCE  Co přinesl poslední první říjnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Fotbalová reprezentace kvalifikaci nerozjela zrovna ideálně, prohra s Německem ukázala jak se nám světová špička vzdaluje, domácí remíza Ázerbajdžánem je velkou ztrátou, ke všemu národní tým nevstřelil ani jednu branku.
 
První cvičení týdne je určeno pro rozcvičení v tréninkové jednotce bylo inspirováno PSV Eindhoven, v úterý jsme rozšířili množinu cvičení pro rozcvičení, tentokrát s italským nádechem, ve čtvrtek jsme nakoukli pod pokličku v FC Bayernu Mnichov a poslední cvičení týdne používají týmy v mládežnické akademii Ajaxu Amsterdam
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (26.9.-30.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1238
www.trenink.com REDAKCE  Co přinesl poslední týden měsíce září na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Sparta Praha ostudně prohrála derby, aby poté senzačně v Evropské lize s omlazenou sestavou ztrapnila Inter Milán. My jsme odtartovali akci Sdílej a podpořte www.trenink.com.
 
V pondělí jsme se inspirovali u FC Schalke 04, poté jsme pokračovali v úspěšném seriálu na nácvik narážečky, ve čtvrtek jsme rozvíjeli přenesení hry pomocí dlouhé přihrávky a v posledním cvičení týdne jsme nabídli tři varianty rychlého protiútoku.
Číst dál...
 

Aktuálně: Sdílejte a podpořte www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 903
 PODPORA  Portál fotbalových trenérů www.trenink.com publikuje fotbalová cvičení od ooloviny roku 2004 a za dobu existence portálu jsme našim čtenářům přinesli více jak 3500 článků. Na Den české státnosti, svátek Svatého Václava, bychom rádi zavedli novou tradici a proto bychom naše věrné čtenáře, ale i občasné návštěvníky jednou za rok o něco poprosili.   
 
Jako portál určený pro úzkoprofilovou skupinu čtenářů jsme závislí na ochotě sdílet své zkušenosti, předávat je dál a sdílet obsah, tak aby se dostal mezi co nejširší publikum.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (19.9.-23.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1549
 REDAKCE  Co přinesla druhá polovina září na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Michal Bílek nastoupil ke své další prvoligové štaci u mužstva Jihlavy a začal vydřenou remízou. Celý týden se spekuluje o tom, zda v derby natoupí Tomáš Rosický.
 
Celý týden jsme hledali inspiraci u českých i zahraničních profesionálních klubů. V pondělí při zakončení u Zbrojovky Brno, další cvičení pro pozápasový trénink jsem viděli u AC Bellionzona, ve čtvrtek nás zaujalo variabilní cvičení Ajaxu Amsterdam a naposledy jsme se zaměřili na překonání posledního obránce.
Číst dál...