Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text56518); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (19.9.-23.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 476
 REDAKCE  Co přinesla druhá polovina září na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Michal Bílek nastoupil ke své další prvoligové štaci u mužstva Jihlavy a začal vydřenou remízou. Celý týden se spekuluje o tom, zda v derby natoupí Tomáš Rosický.
 
Celý týden jsme hledali inspiraci u českých i zahraničních profesionálních klubů. V pondělí při zakončení u Zbrojovky Brno, další cvičení pro pozápasový trénink jsem viděli u AC Bellionzona, ve čtvrtek nás zaujalo variabilní cvičení Ajaxu Amsterdam a naposledy jsme se zaměřili na překonání posledního obránce.
Číst dál...
 

Pro rodiče: Fotbalové vybavení zdarma!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 702
 ZDARMA  Máte doma nebo v týmu trénujete hráče narozené v roce 2009? Jsou začínající fotbalisté či fotbalistky registrovaní ve některém z fotbalových klubů FAČR? Pokud ano, přihlaš se o fotbalový balíček a dostaneš fotbalové vybavení od FAČR zdarma.
 
Co fotbalový balíček obsahuje? Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, popisovou kartičku Tomáše Rosického, plakát české fotbalové reprezentace,  certifikát mladého fotbalisty a proti předchozímu roku je novinkou speciální výukové DVD.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (12.9.-16.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 774
 REDAKCE  Co přinesla první polovina září na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Začala Evropská liga a jak Plzeň, tak Liberec uhrály cennou remízu s AS Řím v prvním případě, v druhém případě na horké půdě v Karabachu. V úterý 13.9.2016 padl rekord v návštěvnosti portálu www.trenink.com, děkujeme našim čtenářům! 
 
Úvod týdne patřil recenzi přenosné brance Kickster Elite 1,5 x 1 metru, úterý patřilo cvičení na zakončení po přenesení hry, další cvičení týdne v sobě kombinovalo vyražení a přihrávky a v pátek jsme se zaměřili výběr místa a časování přihrávek.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (5.9.-9.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1161
 REDAKCE  Prázdniny skončily, děti již chodí školy a co se dělo na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Reprezentace hrála bez branek proti Severnímu Irsku, svěřenci trenéra Lavičky prohráli v Belgii. Letná očekává návrat legendy v podobě Tomáše Rosického, kterému musel uvolnit místo Marek Matějovský
 
V pondělí jsme rozvíjeli herní kondici pomocí běhů s míčem, v úterý jsme v jednom cvičení kombinovali souboje 1:1 a 2:2, pak následovalo cvičení vhodné pro rozcvičení s naražením na třetího a v pátek jsme se inspirovali v mládežnické akademii FC Barcelona.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (29.8.-2.9.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1501
 REDAKCE  Co přinesl přelom srpna a září na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Karel Jarolím poslal do utkání s Arménií dvě jedenáctky a ve svém prvním utkání slavil jasné vítězstí 3:0. Na přestupovém trhu všem zrak vytřela Sparta, která za nekřesťanské peníze koupila zpět Václava Kadlece.
 
V pondělí jsme pokračovali v úspěšném seriálu, který v rozcvičení pracoval na hře na jeden dotek, další cvičení je nácvikem přechodové fáze, ve čtvrtek jsme pokračovali v cvičení vhodném pro rozcvičení a poslední cvičení týdne našlo inspiraci v tréninkovém procesu Crystal Palace FC.
Číst dál...