Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text63719); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (9.1.-13.1.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 221
 REDAKCE  Co přinesl druhý lednový týden na stránkách na portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Příbram ukončila smlouvu s trenérem Petrem Radou, kterého nahradil dosavadní asistent Kamil Tobiáš. FIFA se rozhodla změnit herní koncept světového šampionátu a od roku 2026 se ho zúčastní 48 týmů.
 
V pondělí jsme se pokusili náročnou zimní přípravu odlehčit cvičením na zakončení ve středu pole, v úterý jsme se vrátili k zajímavému herně-kondičnímu cvičení na celé polovině hrací plochy a v posledním cvičení jsme se inspirovali v bundesligovém 1. FSV Mainz 05.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (2.1.-6.1.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1013
 REDAKCE  Co přinesl první týden nového roku 2017 na stránkách na portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Prvoligové týmy hned po Silvestru zahájily zimní přípravné období. V posilování kádru jsou nejaktivnější sešívaní z Edenu, kteří se tak zařadili mezi adepty na ligový titul.
 
V pondělí jsme rok zahájili kondičním cvičením s využitím tandemových náběhů, úterý patřilo Vladimírovi Daridovi a cvičení z Hertha BSC, ve čtvrtek jsme nabídli několik variant kombinace v trojúhelníku a poslední článek týdne patřil herně-kondičnímu kruhovému tréninku s míčem.
Číst dál...
 

Úspěšný rok 2017 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 801
 NOVÝ ROK   Nevím zda stále na silvestrovskou půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2016 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2017, ve kterém budeme muset řešit celou řadu problémů a pravděpodobně nebudou to jenom ty sportovní. 
 
Portál www.trenink.com přinesl tento rok celou řadu novinek, především jsme rozšířili 3D animace cvičení, YouTube kanál a Facebook našich stránek. Stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2017 několik novinek. Určitě se máte na co těšit. 
Číst dál...
 

Podzim 2016: Kondiční cvičení s míčem

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1313
 KONDICE  V průběhu podzimní části sezóny 2016/2017 jsme na stránkách trenérského portálu www.trenink.com publikovali celou řadu cvičení zaměřených na obnovu a rozvoj kondičních schopností hráčů. Cvičení vždy probíhala s míčem a je možné zařadit je do skupinového nebo týmového, zaměřeny jsou především na rozvoj rychlostní vytrvalosti.
 
Cvičení jsou určena pro týmy mládeže i pro dospělé, například jako součást zimní přípravy. Cvičení sdílejte a dejte nám na Facebooku vědět, které cvičení jste použili a jaké s ním máte případně zkušenosti.
Číst dál...
 

Podzim 2016: TOP 10 nejúspěšnějších video cvičení

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1218
 TOP 10  Zaměření deseti nejúspěšnějších video cvičení na stránkách trenérského portálu www.trenink.com v průběhu druhé poloviny roku 2016 je velmi pestré. Dvě cvičení jsou inspirována evropskými velkokluby, dvě cvičení jsou zaměřena na střelbu a narážečky, po jednom cvičení mají oblasti rozcvičení, výběru místa, soubojových situací 1:1 a kondičního tréninku.
 
Cvičení jsou určena pro týmy mládeže i pro dospělé. Cvičení sdílejte a dejte nám na Facebooku vědět, které cvičení jste použili a jaké s ním máte případně zkušenosti.
Číst dál...