Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text380); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (18.7.-22.7.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 205
 REDAKCE  Co přinesl další týden letního přípravného období na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Slavia porazila Levadii Tallinn 2:0, nejtěsnější postup brankami zařídili útočníci Škoda a Van Kessel. Sparta remizovala v generálce s Fenerbahce a my jsme se na zaměřili na nabírání herní kondice.
 
V pondělí jsme se pokusili naše čtenáře inspirovat cvičení pro rozcvičení a šest hráčů, poté jsme dvě cvičení zaměřili na kombinace záložníků a útočníků, které vyústí zakončením akcí středem pole a poté jsme se věnovali rychlostní vytrvalosti, 
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (11.7.-15.7.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 459
 REDAKCE  Co přinesl první týden letního přípravného období na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Spekuluje se o příchodu Tomáše Rosického do Sparty, ruský tisk přišel s tvrzením, že David Lafata bude následovat Pavla Vrbu do Anži Machačkala. My jsme se zaměřili v článcích na herní vytrvalost a nácvik rychlého protiútoku.
 
V pondělí jsme se zaměřili na vedení míče a rychlost reakce, druhý článek týdne popisoval rozvoj herní kondice s míčem, ve čtvrtek jsme inspirovali k nácviku rychlého protiútoku 3:2 a poslední cvičení bylo nácvikem překonání posledního obránce.
Číst dál...
 

Inspirace od evropských velkoklubů

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1389
 TOP KLUBY  V předchozím půl roce jsme na stránkách www.trenink.com publikovali celou řadu cvičení nebo celých seriálů cvičení, které byly inspirovány tréninkovým procesem evropských fotbalových velkoklubů, které v předchozí sezóně uspěli v Lize mistrů nebo v Evropské lize.
 
Cílem jejich uveřejnění nebylo, aby trenéři slepě kopírovali tréninkový proces úspěšných zahraničních klubů, ale abychom našim čtenářům nabídli inspiraci a současně si uvědomili, že tréninková cvičení se nijak zásadně neliší od těch, které používáme v České republice a na Slovensku.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (6.6.-10.6.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2128
 REDAKCE  Co přinesl první červnový týdenna stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Fotbalová reprezentace prohrála poslední přípravu před evropským šampionátem a následně odcestovala do dějiště šampionátu, kde se připravuje na pondělní utkání se Španělskem. My jsme pokračovali cvičením z tréninkového procesu Atletica Madrid a taktickým cvičením pro systém 4:3:3.  
 
V pondělí jsme pokračovali druhým cvičením ze seriálu z tréninkového procesu finalisty Ligy mistrů z Atletica Madrid, ve středu jsme pokračovali nácvikem postupného útoku v systému 4:3:3 a posledním článkem v týdnu jsme rozšířili množinu cvičení pro individuální trénink dvojic hráčů.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (30.5.-3.6.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2666
 REDAKCE  Co přinesl přelom května a června na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Trenér Vrba uzavřel nominaci a EURO 2016, reprezentace otočila přípravné utkání s Ruskem a Davida Vavrušku na lavičce Teplic vystřídal Daniel Šmejkal. My jsme začátek a konec týdne věnovali zakončení, ostatní cvičení byla zaměřena na kombinaci.
 
V pondělí jsme řešili situaci, kdy útočník musí překonat posledního obránce, druhý článek týdne byl určen jako nácvik kombinace pro šest hráčů, ve středu jsme se zaměřili na časování náběhu a přihrávek a na závěr týdne jsme se věnovali variabilnímu zakončení 1:1.
Číst dál...