Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text17309); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (25.4.-29.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 239
 REDAKCE  Co přinesl poslední dubnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Synot liga prakticky zná po výhře Plzně na Spartě svého staronového šampioná, my jsme se v cvičeních zaměřeli na nácvik přenesení hry, zakončení akcí a kombinaci těchto herních činností.
 
První článek týdne byl inspirován tréninkovým procesem FC Barcelona, úterý patřilo cvičení na naražení a přenesení hry, uprostřed týdne jsme kombinovali přenesení hry a následné zakončení a v pátek zakončení po kombinaci. 
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (18.4.-22.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 545
 REDAKCE  Co přinesla druhá polovina dubna na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? O víkendu nás čeká na Letné ligový superzápas mezi Spartou a Plzní, který původně měl podle původních předpokladů rozhodnout o titulu. My jsme se opět zaměřili na tréninkový proces FC Bayern Mnichov.
 
V pondělí jsme publikovali cvičení pro hrotové útočníky organizované proudovou metodou, v úterý cvičení na časování přihrávek pro mládežnická mužstva, ve středu kombinaci ve středním pásmu z bavorského velkoklubu a v pátek nácvik přihrávek a pohyb bez míče. 
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (11.4.-15.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1032
 REDAKCE  Co přinesl druhý dubnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Minulý týden Sparta Praha vypadla ve čtvrtfinále Evropské ligy se španělským Villarrealem a na www.trenink.com jsme se zaměřili na soubojové situace útočníka a obránce.
 
Prvním článkem týdne bylo cvičení určeno pro nácvik přijmutí míče u útočníků a zakončení akce, v úterý bylo publikováno jednoduché cvičení na přihrávky v kruhu, následovalo herní cvičení s překvapivým řešením 1:1 a závěrečné cvičení je nácvikem soubojového chování z pohledu bránících hráčů.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (4.4.-8.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1456
 REDAKCE  Co přinesl první dubnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Minulý týden proběhla na www.trenink.com velikonoční nadílka, tentokrát jsme se zaměřili především na přihrávání a kombinace.
 
V pondělí jsme publikovali třetí díl seriálu se zaměřením na jednodotekovou kombinaci, následovalo cvičení pro mládežnické týmy s důrazem na načasování přihrávek, ve středu přidal slovenský trenér Peter Minárik cvičení pro dvě dvojice hráčů do pole a posledním cvičením byl nácvik zakončení po kombinaci z kraje hřiště.  
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (28.3.-1.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1676
Co přinesl týden, který začal velikonočním pondělím, na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? V průběhu minulého týdne jsme na Facebooku dosáhli počtu 1000 našich podporovatelů a budeme rádi pokud přibudou další.
 
V průběhu zkráceného, velikonočního týdne jsme publikovali cvičení zaměřené na rozcvičení s míčem, individuální trénink pro trojici hráčů s koordinačními prvky a kombinační cvičení z mládežnické akademie FC Fulham.
Číst dál...
 

Přihlašovací formulář

Kalendář článků

May 2016
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5