Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text39590); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (20.2.-24.2.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 39
 REDAKCE  Co přinesl čtenářům portál fotbalových trenérů www.trenink.com předposlední únorový týden? Sparta ukončila své letošní působební v Evropské lize remízou 1:1 s Rostovem, aby vzápětí prodala Bořka Dočkala do Číny. Stále pokračuje projekt "Tři tutovky", čekáme na vaše další reakce.  
 
Týden jsme zahájili herně-kondičním cvičením se slalomem přihrávek a střelbou, pokračovali jsme ukázkou tréninkového cvičení z přípravy bundesligového týmu FC Schalke 04 z 14.2.2017 a týden jsme ukončili cvičením na přenesení  a změnu těžiště hry.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (13.2.-17.2.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 439
 REDAKCE  +  3x VIDEO  Polovina února již je za námi, co přinesl svým čtenářům portál fotbalových trenérů www.trenink.com? Sparta odmítla velmi nadstandardní nabídku za Bořka Dočkala, aby vzápětí nezvládla první letošní pohárový zápas v Rostově, kde prohrála 4:0 a navíc přišla o vyloučeného Konatého.
 
My jsme se inspirovali v zahraničí, u německého a belgického velkoklubu. Všechna cvičení tohoto týdne byla zaměřena na kombinaci, nácvik přihrávek a pohyb hráče po odehrání míče. Cvičení jsou vhodná pro rozcvičení v tréninku nebo případně před utkáním.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (6.2.-10.2.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 697
 REDAKCE  Co přinesl začátek února na stránkách fotbalových trenérů www.trenink.com? Byl spuštěn projekt "Tři tutovky", který dává všem čtenářům, bez rozdílu věku, zkušeností a vlastnictví trenérské licence, možnost prezentovat svoje oblíbené cvičení.
 
Týden jsme zahájili dalším cvičením pro herně-kondiční kruhový trénink, v dalším cvičení jsme spojili herní a kondiční složku, kdy celé cvičení je zakončeno střelbou a ve čtvrtek jsme přinesli další drilové cvičení zaměřené na přihrávky, hru na jeden dotek a pohyb bez míče.
Číst dál...
 

Projekt: Každý trenér musí mít nějakou "tutovku"!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1226
 SPOLUPRÁCE   Hráč, který má v zápase tři "tutovky", by měl minimálně jednu proměnit. Pokud chce, aby on sám a jeho tým byl úspěšný. Obdobně to platí u trenérů. Při přípravě tréninku byl měli mít v zásobě několik cvičení, které nikdy nezklamou a současně by se neměly moc často opakovat, aby trénink nebyl stereotypním. 
 
Spouštíme nový projekt s názvem "Tři tutovky", který dává prostor všem našim čtenářům-trenérům představit se na těchto stránkách a nabídnout ostatním kolegům prakticky bez práce inspiraci a předat své zkušenosti.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (30.1.-3.2.2017)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1096
 REDAKCE  Co přinesl přelom ledna a února na stránkách fotbalových trenérů www.trenink.com? Slavia Praha bude mít svého zástupce ve finále afrického šampionátu, Sparta pokračuje ve vydařené přípravě a naposledy so poradilase Zenitem Petrohrad a Tomáš Necid bude působit v Polsku.
 
V pondělí jsme se inspirovali u holandské mládeže, následně jsem rozvíjeli kondici pomocí opakované střelby, ve čtvrtek jsem přinesli aktuální cvičení z tréninkového procesu FC Bayern Mnichov a pátek opět patřil rozvoji kondice s míčem.
Číst dál...