Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text96345); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Akce: Katalog sportovních stránek GOOOL.cz

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 425
Na začátku měsíce září byl spuštěn katalog sportovních stránek GOOOL. Ve spolupráci s tvůrci těchto stránek si čtenářům portálu www.trenink.com dovolujeme předložit zajímavou nabídku! 
 
Při vložení nového záznamu do katalogu GOOOL obdržíte kupon na slevu ve výši 300 Kč na nákup programu DrillBook, softwaru také pro fotbalové trenéry. Pokud se rozhodnete kupon použít a získat slevu, tak ho použijte během objednávky DrillBook na webové stránce programu.
Číst dál...
 

Redakce: Hledáme autory článků, recenzí a komentářů

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1555

 AKTUÁLNĚ  Portál fotbalových trenérů www.trenink.com, který v květnu tohoto roku oslavil deset let existence, hledá nové autory a spolupracovníky.

Prostřednictvím cvičení, příspěvků, recenzí a komentářů oslovujeme několik tisíc čtenářů měsíčně z řad odborné i laické veřejnosti. Pokud máte svůj názor a nestydíte se za něj, tak si zkuste představit, že to bude váš článek, který budou tisíce trenérů v Čechách a na Slovensku.

Co udělat proto, aby se tak stalo?

Číst dál...
 

Happy Hour: DrillBook za 990,- Kč

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1037

Využijte mimořádné nabídky, kterou pro čtenáře připravila redakce portálu fotbalových www.trenink.com ve spolupráci s autory trenérského softwaru DrillBook.

Program DrillBook je určen nejen fotbalovým trenérům pro zakreslování cvičení, sestavování tréninkových plánů, jejich publikaci a archivaci.

V případě, že máte o tento program zájem a chcete ho ve své trenérské praxi používat, tak určitě využijte naší časově omezené nabídky, který platí od úterý 21.1.2014 0:01 hodin do středy 22.1.2014 0:01 hodin.

Číst dál...
 

Redakce: Rozhovory na aktuální téma v roce 2013

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1131

  AKTUÁLNÍ TÉMA   V první pracovní den nového roku se na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com ohledneme za rokem 2013 a rozhovory na aktuální téma, které vyšly na těchto stránkách.

Celem bylo na stránkách www.trenink.com publikováno sedm rozhovorů a zamyšlení nad trenérskou oblastí, kteoru jsme považovali za aktuální. Naše čtenáře nejvíce zaujal naš rozhovor k tréninkovým pomůckám, který vyšel již v únoru loňského roku. Naopak nejmenší pozornost měl rozhovor o motivaci hráčů v zimní přípravě.

Nejlépe hodnoceným byl rozhovor na téma rozvoje rychlostních schopností hráčů fotbalu.

Číst dál...
 

Úspěšný rok 2014 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1046

silvestr_2011_150Nevím zda stále na půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2013 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2014, ve kterém budeme muset překonat celou řadu problémů a bohužel tím nemyslím jen ty sportovní. 

Doufám, že všichni naši čtenáři najdou v přístím roce na našich stránkách především inspiraci pro svoji další nelehkou trenérskou práci. 

Portál www.trenink.com, stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2014 několik novinek. Určitě se máte na co těšit.

Číst dál...
 

Přihlašovací formulář