Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text11340); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přehled uplynulého týdne (23.5.-27.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 185
 REDAKCE  Co přinesl poslední květnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Ligový mistr má nového trenéra v osobě Romana Pivarníka, stejně jako Brno, kam ze Slovácka přichází Svatopluk Habanec. Reprezentační trenér Pavel Vrba začal přípravu na EURO jasnou výhrou nad Maltou. My jsme se zaměřili na cvičení s koordinaci na na zakončení.
 
V pondělí jsme naším čtenářům naservírovali cvičení pro individuální trénink, poté jsme pokračovali druhou částí cvičení zaměřeného na přenesení hry a zakončení a poslední článek týdne patřil tréninkovému procesu FC Barcelona.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (16.5.-20.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 544
 REDAKCE  Co přinesl tento týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Liga se osamostatnila, Pilný s Jechem byli vyloučeni z FAČR a reprezentační trenér Vrba  vybral vyvolené pro Mistrovství Evropy, my jsme se zaměřili na tréninkový proces klubů z Premier League.
 
V pondělí jsme pokračovali v cvičení na kombinaci před zakončením, druhé cvičení týdne je určeno pro rozcvičneí a zaměřeno je především na uvolnění se do prostoru po přihrávce, ve středu jsme řešili náběhy do pokutového území podle Crystal Palace FC a poslední cvičení rozvíjí statickou kombinaci, tak jako v mládežnické akademii Fulham FC.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (9.5.-13.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1021
 REDAKCE  Co přinesl druhý květnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Muži v černém v Příbrami ukázali, že lze klesnout až pod samotné dno. Reakce vedení FAČR byla razantní a nekompromisní, ale i tak se jedná o neomluvitelnou ostudu.  
 
V pondělí jsme přinesli další cvičení z tréninkového procesu FC Bayernu Mnichov, druhé cvičení týdne bylo určeno mládežnickým trenérům na nácvik časování přihrávek pro rozcvičení, středa přinesla cvičení na překonání zformovaného obranného bloku a poslední taktický článek se věnoval systému 4:3:3.   
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (2.5.-6.5.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1826
 REDAKCE  Co přinesl první květnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Liga mistrů i Evropská liga zná své finalisty a pouze Liverpool narušuje španělskou hegemonii. My jsme se s ohledem na druhou polovinu jarní části sezóny zaměřili na zakončení a rozvoj startovní rychlosti.  
 
Pondělní článek je pohledem do tréninkového procesu Atlética Madrid, druhé cvičení týdne bylo zaměřeno na nácvik křídelní akce po autovém vhazování, středa patřila proudovému zakočení po spolupráci s hrotovým útočníkem a poslední článek rozšiřuje baterii cvičení na rozvoj rychlosti.
Číst dál...
 

Přehled uplynulého týdne (25.4.-29.4.2016)

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1180
 REDAKCE  Co přinesl poslední dubnový týden na stránkách portálu fotbalových trenérů www.trenink.com? Synot liga prakticky zná po výhře Plzně na Spartě svého staronového šampioná, my jsme se v cvičeních zaměřeli na nácvik přenesení hry, zakončení akcí a kombinaci těchto herních činností.
 
První článek týdne byl inspirován tréninkovým procesem FC Barcelona, úterý patřilo cvičení na naražení a přenesení hry, uprostřed týdne jsme kombinovali přenesení hry a následné zakončení a v pátek zakončení po kombinaci. 
Číst dál...