Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text23839); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Pro rodiče: Fotbalové vybavení zdarma!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 952
 Rodiče a trenéři pozor!   Trénujete nebo máte v týmu hráče narozené v roce 2008? Jsou začínající fotbalisté či fotbalistky registrovaní ve některém z fotbalových klubů FAČR? Pokud ano, přihlaš se o fotbalový balíček a dostaneš fotbalové vybavení od FAČR zdarma.
 
Co fotbalový balíček obsahuje? Tréninkový dres, fotbalový míč velikosti číslo 3, láhev na pití, sportovní tašku, popisovou kartičku Tomáše Rosického, plakát české fotbalové reprezentace a certifikát mladého fotbalisty.
Číst dál...
 

Redakce: Hledáme autory článků, recenzí a komentářů

Hodnocení uživatelů:  / 1
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4611

 AKTUÁLNĚ  Portál fotbalových trenérů www.trenink.com, který v květnu tohoto roku oslavil deset let existence, hledá nové autory a spolupracovníky.

Prostřednictvím cvičení, příspěvků, recenzí a komentářů oslovujeme několik tisíc čtenářů měsíčně z řad odborné i laické veřejnosti. Pokud máte svůj názor a nestydíte se za něj, tak si zkuste představit, že to bude váš článek, který budou tisíce trenérů v Čechách a na Slovensku.

Co udělat proto, aby se tak stalo?

Číst dál...
 

Úspěšný rok 2015 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4284
Nevím zda stále na silvestrovskou půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2014 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2015, ve kterém budeme muset i nadále řešit celou řadu problémů a bohužel tím nemyslím jen ty sportovní. 
 
Portál www.trenink.com, stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2015 několik novinek. Určitě se máte na co těšit. Pokud se chcete podílet na rozvoji portálu fotbalových trenérů, tak se k nám přidejte
 
Doufám, že všichni naši čtenáři najdou v příštím roce na našich stránkách především inspiraci pro svoji další nelehkou trenérskou práci.   
Číst dál...
 

Aktuálně: Individuální trénink pro tři hráče v roce 2014

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4660
 INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK  V průběhu roku 2014 vyšel jeden kompletní seriál a několik dalších cvičení pro individuální trénink trojice hráčů, které jsou mezi čtenáři portálu fotbalových trenérů www.trenink.com velmi oblíbené, protože mohou být součástí jak tréninkové jednotky, individuální přípravy malé skupiny hráčů nebo čistě pro individuální "domácí" trénink.
 
V drtivé většině se jedná o jednoduchá cvičení, která zvládnou i hráči přípravek.
Číst dál...
 

Klidné a pohodové Vánoce 2014 přeje www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 5438

Jak se v tento sváteční čas stalo pravidlem, tak i tentokrát bych velice rád tímto článkem, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů, popřál všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com krásné, veselé a především klidné prožití vánočních svátků v roce 2014.

Celá redakce přeje naším čtenářům minimálně na několik následujících dnů pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu www.trenink.com

Jiří Formánek společně s celou redakcí

Číst dál...