Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text69969); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Redakce: Hledáme autory článků, recenzí a komentářů

Hodnocení uživatelů:  / 1
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4045

 AKTUÁLNĚ  Portál fotbalových trenérů www.trenink.com, který v květnu tohoto roku oslavil deset let existence, hledá nové autory a spolupracovníky.

Prostřednictvím cvičení, příspěvků, recenzí a komentářů oslovujeme několik tisíc čtenářů měsíčně z řad odborné i laické veřejnosti. Pokud máte svůj názor a nestydíte se za něj, tak si zkuste představit, že to bude váš článek, který budou tisíce trenérů v Čechách a na Slovensku.

Co udělat proto, aby se tak stalo?

Číst dál...
 

Úspěšný rok 2015 přeje redakce www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3399
Nevím zda stále na silvestrovskou půlnoc čekáte nebo půlnoc už odbila a rok s číslovkou 2014 nenávratně zmizel v propadlišti času. Každopádně jsme všichni na začátku roku 2015, ve kterém budeme muset i nadále řešit celou řadu problémů a bohužel tím nemyslím jen ty sportovní. 
 
Portál www.trenink.com, stejně jako minulý rok, chystá pro své čtenáře v roce 2015 několik novinek. Určitě se máte na co těšit. Pokud se chcete podílet na rozvoji portálu fotbalových trenérů, tak se k nám přidejte
 
Doufám, že všichni naši čtenáři najdou v příštím roce na našich stránkách především inspiraci pro svoji další nelehkou trenérskou práci.   
Číst dál...
 

Aktuálně: Individuální trénink pro tři hráče v roce 2014

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3770
 INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK  V průběhu roku 2014 vyšel jeden kompletní seriál a několik dalších cvičení pro individuální trénink trojice hráčů, které jsou mezi čtenáři portálu fotbalových trenérů www.trenink.com velmi oblíbené, protože mohou být součástí jak tréninkové jednotky, individuální přípravy malé skupiny hráčů nebo čistě pro individuální "domácí" trénink.
 
V drtivé většině se jedná o jednoduchá cvičení, která zvládnou i hráči přípravek.
Číst dál...
 

Klidné a pohodové Vánoce 2014 přeje www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4441

Jak se v tento sváteční čas stalo pravidlem, tak i tentokrát bych velice rád tímto článkem, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů, popřál všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com krásné, veselé a především klidné prožití vánočních svátků v roce 2014.

Celá redakce přeje naším čtenářům minimálně na několik následujících dnů pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu www.trenink.com

Jiří Formánek společně s celou redakcí

Číst dál...
 

Aktuálně: Mezinárodní fotbalové turnaje 2015

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 6010
Společnost Euro-Sportring se prostřednictvím portálu fotbalových trenérů www.trenink.com obrací na české a slovenské fotbalové trenéry, kterým nabízí příležitost zahrát proti týmům z celé Evropy na některém ze 80 mezinárodních turnajů
Euro-Sportring je nezisková organizace, která má zkušenost více než 50 let s plánováním a pořádáním mezinárodních fotbalových turnajů, kde můžete změřit síly se soupeři z více než 30 zemích světa. Každý tým je vítán - od U9 až U19. Slibujeme fantastické vzpomínky pro všechny hráče trenéry a rodiče. 
Číst dál...