Redakční rubrika

V nově vytvořené kategorii s názvem Informace -> Redakční rubrika se pravidelně každou neděli budete setkávat s informacemi z redakce, přehledem článků a komentářů za minulý týden, výsledky probíhajících nebo skončených anket, technickými novinkami na stránkách trenink.com a třeba i nabídkami na účást na turnajích, nabídkami na uspořádání soustředění nebo slevami a výhodami pro registrované čtenáře tohoto portálu.

Každou neděli také budou zveřejňována nejúspěšnější články, kterou budou redakcí převedeny do formátu PDF dokumentu čitelného například Adobe Readeru a budou ke stažení v sekci download. O to, které z článků chcete převést do tohto formátu si můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. '; document.write(''); document.write(addy_text77062); document.write('<\/a>'); //-->\n Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Pro rodiče: Fotbalové vybavení zdarma!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 769
 Rodiče a trenéři pozor!  Trénujete nebo máte v týmu hráče narozené v roce 2007? Jsou začínající fotbalisté či fotbalistky registrovaní ve některém z fotbalových klubů FAČR? Pokud ano, přihlaš se o fotbalový balíček a dostaneš fotbalové vybavení od FAČR zdarma.
 
Co fotbalový balíček obsahuje? Tašku PUMA na trénink, tréninkový dres PUMA, fotbalový míč PUMA velikosti č. 3, láhev na pití, plakát a kartičky.
Číst dál...
 

Aktuálně: FK Kolín hledá trenéry mládeže

Hodnocení uživatelů:  / 1
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1352
Fotbalový klub FK Kolín, účastník Fotbalové národní ligy (FNL) dospělých, držitel licence Sportovní středisko mládeže (SpSm) a Sportovní centrum mládeže (SCM) hledá kvalitní licencované trenéry mládeže.
 
Je požadována minimálně trenérská licence UEFA A, nejlépe PROFI (mládež, dospělí).
 
Fotbalový klub nabízí slušné platové hodnocení, případně možnost spojení funkcí (správce, jiná). Ve výsledku může jít o 1/2 úvazek, 3/4 úvazek nebo dokonce o trvalý pracovní poměr. Současně klub dává možnost ubytování přímo na hřišti. 
Číst dál...
 

Aktuálně: Jak rychle a snadno nakreslit cvičení?

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 828
Potřebovali jste si někdy rychle nakreslit cvičení, které vás napdalo, standardní situaci kterou právě v televizi zahrál budensligový tým nebo si zakreslit zajímavou herní situaci, která Vás zaujala v přímém televizním přenosu?
 
Dovolujeme si čtenářům portálu fotbalových trenérů www.trenink.com představit program DrillBook MINI, který je zcela zdarma a bez registrace volně k použití. Využít ho můžete například, pokud se rozhodnete reagovat na výzvu redakce s názvem: Přidej se k nám!
Číst dál...
 

Akce: Katalog sportovních stránek GOOOL.cz

Hodnocení uživatelů:  / 1
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1547
Na začátku měsíce září byl spuštěn katalog sportovních stránek GOOOL. Ve spolupráci s tvůrci těchto stránek si čtenářům portálu www.trenink.com dovolujeme předložit zajímavou nabídku! 
 
Při vložení nového záznamu do katalogu GOOOL obdržíte kupon na slevu ve výši 300 Kč na nákup programu DrillBook, softwaru také pro fotbalové trenéry. Pokud se rozhodnete kupon použít a získat slevu, tak ho použijte během objednávky DrillBook na webové stránce programu.
Číst dál...
 

Redakce: Hledáme autory článků, recenzí a komentářů

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2575

 AKTUÁLNĚ  Portál fotbalových trenérů www.trenink.com, který v květnu tohoto roku oslavil deset let existence, hledá nové autory a spolupracovníky.

Prostřednictvím cvičení, příspěvků, recenzí a komentářů oslovujeme několik tisíc čtenářů měsíčně z řad odborné i laické veřejnosti. Pokud máte svůj názor a nestydíte se za něj, tak si zkuste představit, že to bude váš článek, který budou tisíce trenérů v Čechách a na Slovensku.

Co udělat proto, aby se tak stalo?

Číst dál...
 

Plánované akce

LIS
1

8:00 am 01.11.2014 - 5:00 pm 02.11.2014

LIS
8

8:00 am 08.11.2014 - 5:00 pm 09.11.2014

LIS
15

8:00 am 15.11.2014 - 5:00 pm 16.11.2014

Přihlašovací formulář