Aktualitky

Klidné a pohodové Vánoce 2010

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2569
Image Klidné a pohodové Vánoce 2010 přeje redakce. Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem.
 

Na Facebooku máme již 410 fanoušků

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3015
Image Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Hry 8:8, 9:9, 10:10.
 

Aktualizace katalogu cvičení

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3785
Image Co si myslíte o vuvuzelách? Hlasujte v anketě! Podpořte nás! Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Situace jeden na jednoho (1:1). Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Staňte se fanouškem www.trenink.com na Facebooku!
 

Trenink.com je na Facebooku!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 3537
Image Omlouváme se za dnešní (19.1.2010) výpadek stránek způsobený našim poskytovatelem hostingu. Připojte se na stránku portálu www.trenink.com na Facebooku. Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky.
 

Slevy na Bigfotbal

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 4232
Image SLEVY Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky. Do Katalogu cvičení jsme přidali nová cvičení v kategoriích rychlý protiútok a týmových her 8:8, 9:9, 10:10. Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili.
 

Vyhledávání