Aktualitky

Klidné a pohodové Vánoce 2010

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1122
Image Klidné a pohodové Vánoce 2010 přeje redakce. Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem.
 

Na Facebooku máme již 410 fanoušků

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1309
Image Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Hry 8:8, 9:9, 10:10.
 

Aktualizace katalogu cvičení

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2110
Image Co si myslíte o vuvuzelách? Hlasujte v anketě! Podpořte nás! Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Situace jeden na jednoho (1:1). Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Staňte se fanouškem www.trenink.com na Facebooku!
 

Trenink.com je na Facebooku!

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 1906
Image Omlouváme se za dnešní (19.1.2010) výpadek stránek způsobený našim poskytovatelem hostingu. Připojte se na stránku portálu www.trenink.com na Facebooku. Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky.
 

Slevy na Bigfotbal

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Aktualitky
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 2325
Image SLEVY Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky. Do Katalogu cvičení jsme přidali nová cvičení v kategoriích rychlý protiútok a týmových her 8:8, 9:9, 10:10. Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili.
 

Kalendář článků

August 2014
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Knihy

Dne 20.08.2005, 02:00 napsal
tipy-na-literaturu-tlesna-piprava-1ast Od tohoto týdne zavádíme pravidelné sobotní článek na trenink.com, který by měl mít ve většině případů jiný charakter, než je tomu u článků, které vycházejí v průběhu týdne a jsou...

Přihlašovací formulář

Rozhovor: Rozvoj rychlostních schopností hráčů fotbalu

Hodnocení uživatelů:  / 0

V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé.

Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.

Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s rozvojem rychlostních schopností fotbalových hráčů.

Číst dál...

Aktuální téma: Zimní přípravné období

Hodnocení uživatelů:  / 0
 AKTUÁLNÍ TÉMA  Rok co rok se to opakuje a ani letos tomu nebude jinak. Je co se rozloučíme se starým rokem, tak fotbalisty všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní čeká připravené a pečlivě naplánované zimní přípravné období.
 
Na stránkách trenérského portálu vyšly v minulosti k zimní přípravě dva zajímavé rozhovory. První s názvem Jak naplánovat zimní přípravu? se zaměřil především na to co má být obsahem zimní přípravy a upozornění na to, že zimní příprava nezačíná až v lednu.
 
Druhý rozhovor Zimní příprava trochu jinak byl o nových trendech v plánování zimní přípravy fotbalistů a zda je možné tyto trendy aplikovat i u týmů nižších úrovní?

Číst dál...

Rozhovor: Přechod mezi dorosteneckou a mužskou kategorií

Hodnocení uživatelů:  / 0
 AKTUÁLNÍ TÉMA  V seriálu rozhovorů na stránkách trenérského portálu www.trenink.com se pokoušíme otevřít debatu k tématům, která by měla zajímat trenéry v klubech na všech výkonnostních úrovních, tak u různých věkových kategorií od přípravek počínaje až po dospělé. 
 
Dnešní aktuální téma rozebírá a na otázky odpovídá Jiří Formánek, trenér který působil jak u mládeže, tak u dospělých od divize po druhou ligu. V současné době je editorem stránek www.trenink.com.
 
Cílem článku je seznámit trenéry mládežnických dorosteneckých týmů s důležitými aspekty přechodu mezi dorosteneckou a mužskou věkovou kategorií. Zaměříme se na důležitost jednotlivých aspektů ve fotbalové přípravě mládežnických týmů, sportovní přípravu, společenské vlivy a psychologické aspekty.

Číst dál...