Aktualitky

Image Klidné a pohodové Vánoce 2010 přeje redakce. Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem.
Image Hlasujte v nové anketě: Mají se hrát domácí pohárová utkání dvoukolově? Do konce roku využijte slevové akce: "DrillBook o tři stovky levnější!" Na našich stránkách na Facebooku máme již 425 fanoušků. Staňte se našim fanouškem! Chcete nás podpořit jinak? Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Zřídili jsme samostatnou sekci posilování, nejvíce je naplněná kategorie s vlastním tělem. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Hry 8:8, 9:9, 10:10.
Image Co si myslíte o vuvuzelách? Hlasujte v anketě! Podpořte nás! Jak podpořit trenérský portál www.trenink.com najdete na této stránce. Do Katalogu cvičení jsme přidali cvičení v kategorii Situace jeden na jednoho (1:1). Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Staňte se fanouškem www.trenink.com na Facebooku!
Image Omlouváme se za dnešní (19.1.2010) výpadek stránek způsobený našim poskytovatelem hostingu. Připojte se na stránku portálu www.trenink.com na Facebooku. Zřídili jsme nové menu Medicína a regenerace, které prozatím obsahuje kategorie První pomoc, Regenerace a nově Fyziologie. Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky.
Image SLEVY Fotbalový e-shop Bigfotbal nabízí slevy na kopačky. Do Katalogu cvičení jsme přidali nová cvičení v kategoriích rychlý protiútok a týmových her 8:8, 9:9, 10:10. Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili.
Image ANKETA hlasujte v nové anketě: Proč jsou týmy z Premier League úspěšnější v LM než kluby z ostatních zemí? Do oblíbeného Katalogu cvičení jsme přidali nová cvičení v kategoriích postupný útok a také týmových her 8:8, 9:9, 10:10. Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili.
Image ANKETA Hlasujte v nové anketě s otázkou Co byste změnili na www.trenink.com? Připravujeme ukázky z knihy slovenských autorů Futbalový šlabikár I. Do Katalogu cvičení jsme doplnili kategorie Obranné postavení a poziční hra a také Situace jeden na jednoho (1:1) Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili. Trenér Vladan Pražák přidal ke svému článku Plynulá kombinace v trojúhelníku poslední video ukázku.
Image BONUS PRO ČTENÁŘE Pro registrované i neregistrované čtenáře jsme ve spolupráci s www.sportoftobal.cz připravili slevovou akci s názvem Ježíšek začal nadělovat! . Trenér Vladan Pražák přidal ke svému článku Plynulá kombinace v trojúhelníku poslední video ukázku. Do Katalogu cvičení jsme doplnili kategorie útočné kombinace -> křídelní kombinace a také hry a cvičení jednim dotekem. Pro čtenáře našeho portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu i poté co program zlevnili.
Image NOVINKA Spustili jsme novou službu pro naše čtenáře s názvem Mapa fotbalových klubů ČR, která vám usnadní vyhledání hřiště a současně umožní naplánovat cestu na utkání. Pro naše čtenáře připravil Vladan Pražák video ukázku cvičení na stránce Připravujeme ..., kterými budou doplňovány naše články. Do Katalogu cvičení jsme - konkrétně do kategorií Situace 1:1, Řetězce cvičení a změna těžiště hry - zařadili novinky. Pro čtenáře tohoto portálu nabízí autoři programu DrillBook Football PRO zajímavou slevu.