Informace

Klidné a pohodové Vánoce přeje www.trenink.com

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 17703
vanocni_darky_150Tak jako to dělám každý rok, tak i tentokrát bych tímto článkem velice rád, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů, popřál všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů www.trenink.com krásné, veselé a především klidné prožití vánočních svátků v roce 2011.

Po roce plném ekonomických otřesu, řešení závažných politických problémů zasahujících výrazně i do sportovní oblasti, přejeme všem alespoň na několik následujících dnů pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu www.trenink.com

Jiří Formánek společně s celou redakcí

Číst dál...
 

ČMFS: Vyberte a hlasujte pro nové svazové logo

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Administrator Zobrazeno: 24120
Image Fotbalový svaz ČMFS, na svých webových stránkách, vyhlásil celonárodní anketu o podobě svého nového loga. Fotbaloví fanoušci mají možnost vybírat ze dvou konečných návrhů, které schválil výkonný výbor ČMFS. Hlasování probíhá od úterý 31. srpna do čtvrtka 14. září 2010, konkrétně do 12:00 hodin.

Nově vzvírané logo se netýká pouze svazu, stane se základem i pro symbol českého národního týmu a tedy i pro reprezentační dresy, šály a další fanouškovské předměty. "Chceme, aby se do ankety zapojily tisíce lidí. Tohle je šance pro každého fanouška podílet se na nové etapě českého fotbalu, podoba log svazu i nároďáku je nesmírně důležitá pro samotné vnímání fotbalu v naší zemi," říká ředitel PR ČMFS Petr Svěcený.

Dle svazových pracovníků je způsob hlasování nastaven tak, aby byly maximálně eliminovány případné snahy jednotlivců či nějakých zájmových skupin zmanipulovat výsledky hlasování.
Číst dál...
 

Vzdělávání trenérů: Trenérský seminář v Hluku

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 23476
Image Seminář pro fotbalové trenéry mládežnických věkových kategorií (mladší a starší přípravka, mladší žáci, starší žáci), kteří chtějí poznat nové tréninkové metody, dozvědět se jak správně pracovat s danými kategoriemi a zvýšit své odborné znalosti. V rámci semináře budou přítomni lektoři M. Hábl (FC Slovácko), V. Pražák (FC Vítkovice), M. Beran (FC Slovácko), Z. Botek (Sigma Olomouc).

Účast je vhodná pro všechny trenéry, kteří si chtějí osvojit správné postupy při práci s mládeží.

Seminář je naplánován jako dvoudenní a proběhne o víkendu 19.-20. června 2010 ve sportovním centru Hluk. V průběhu semináře proběhnou tři teoretické prezentace a tři praktické vystupy týmy ročníku 2003, 2000 a 1996.
Číst dál...
 

Krásné, klidné a veselé Vánoce

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Jiří Formánek Zobrazeno: 23081
Image Velice rád bych tímto, jménem celé redakce, skupiny autorů a přispivatelů i jménem svým, popřál všem čtenářům trenérského portálu fotbalových trenérů trenink.com krásné, veselé a především pohodové prožití vánočních svátků v roce 2009.

Po roce plném změn přejeme pohodovou a klidnou atmosféru, kterou určitě umocní dárky pod vánočním stromečkem a pohoda v rodinném kruhu. Vedle přání pracovních úspěchů a pohody v osobním životě přejeme samozřejmě i pocit dobře odvedené práce, úspěchu a zadostiučinění na poli sportovním.

Hezké Vánoce přeje všem čtenářům trenérského portálu trenink.com


Jiří Formánek společně s celou redakcí
Číst dál...
 

Informace: Za fotbalem na lyceum do Chrudimi

Hodnocení uživatelů:  / 0
Nadřazená kategorie: Informace
Napsal Administrator Zobrazeno: 23322
Image V Chrudimi zahájila svou činnost nová soukromá střední škola loňského 1. září, ale příliš se zatím neví, že provozuje obor Pedagogické lyceum se sportovním zaměřením, zejména na fotbal. V prvním a druhém ročníku nyní tento obor lycea, patřící pod Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Bohemia s.r.o., studuje 62 žáků.

Studijní obor zakončený maturitou je specifický sedmi hodinami tělesné výchovy týdně. Rozšířená či specializovaná tělesná výchova se v tomto rozsahu vyučuje po celé čtyři roky. Škola je úzce propojena se Sportovním centrem mládeže AFK Chrudim zaměřeným na kopanou.

Sportovní výuka probíhá odpoledne v pondělí (trénink po utkání, výklus, drobné hry) a ve čtvrtek (plavání a regenerace). V dopoledních hodinách v úterý a ve středu probíhá specializovaná příprava sportovních her, zejména kopané. Na povinnou školní výuku rozšířených hodin tělesné výchovy navazují odpolední tréninkové jednotky v klubu AFK Chrudim.
Číst dál...
 

Strana 1 z 7

Vyhledávání