Rozhovory s trenéry

Současnému týmu Karla Jarolíma nechybělo mnoho, aby vyřadil Spartu. Nakonec bratislavský Slovan vypadl v semifinále Fortuna víkendu šampionů 2011 až na penalty. Trenér Karel Jarolím si nezopakoval loňský rok, kdy v O2 areně dovedl do finále pražskou Slavii. V rozhovoru se řeč stočila především na jeho angažmá v Edenu a na situaci ve které se červenobílí nacházejí.

Nesnadný půlrok čeká trenéra fotbalistů pražské Slávie Michala Petrouše. Nedávný dvojnásobný mistr ligy zažívá nepoznané a krčí se na čtrnáctém místě ligové tabulky, pouhý jeden bod od míst znamenající sestup do druhé nejvyšší soutěže.

 

Při první tréninkové jednotce zimního přípravného období fotbalistů Viktorie Plzeň na hřišti v Luční ulici trenéra Pavla Vrbu mile překvapilo, že ani jeden z hráčů neměl problém s nadváhou, tak jak tomu někdy bývalo zvykem. I Pavel Horváth přišel ve stavu, v jakém odešel.

Trenér Hoftych a jeho tým Bohemians 1905 byli jako loňský ligový nováček často kritizovaní za urputnou obranu, ale nejvyšší soutěž se jim podařilo nakonec zachránit. Letošní prvoligový nováček Ústí je ze všech stran chválený za styl, jenže k sestupu má po podzimu hodně blízko. Dvanáct bodů po prodlouženém podzimu skutečně není mnoho.

Skromnost je k ničemu. To je jeden z výroků, které pronáší José Mourinho, portugalský trenér slavného Realu Madrid. v rozhovoru který poskytl pro pro francouzský magazín France Football. Trenérskému provokatérovi však nikdo nemůže upřít vysoce nadprůměrnou inteligenci a pracovitost.