Portál fotbalových trenérů www.trenink.com, nakonec jako všichni ostatní, se musel vyrovnat s téměř dva roky trvajícím válečným konfliktem na Ukrajině, který ovlivňuje nejen sport, ale fungování celé společnosti a celosvětové ekonomiky, konfliktu na Blízkém východě a stále přetrvávající inflací, která má vliv téměř na vše.            

My jsme od fotbalové sezóny 2004/2005 již dvacátou fotbalovou sezónu adresou, kterou fotbaloví trenéři a hráči každý den zadávají - dnes již převážně do svých chytrých telefonů, tabletů, ale řada z vás stále i do notebooků nebo dokonce stolních počítačů - aby našli inspiraci pro přípravu svých tréninků a cvičení. Inspiraci pro fotbalovou a trenérskou práci, která nás - přes všechna úskalí - tolik baví a naplňuje.

 
V roce 2023 si užíváme nabité plnoletosti, měníme se a posouváme se ke komplexnějšímu pohledu na trenérskou práci. Stále však sníme a máme svoje tajná přání. A kdy jindy si splnit přání než o Vánocích? Proto jsme se i letos, stejně jako v předchozích letech, rozhodli napsat Ježíškovi.

 

 

Milý Ježíšku,  

celý rok jsem byl hodný, den co den jsem přinášel svým čtenářům nově zaměřené tématické články, cvičení a videoukázky.  
 
K letošním Vánocům bych si přál tyto čtyři přání:

 

► Nejvíce si přejeme, abychom se všichni mohli věnovat tomu, co nás baví, aby děti, hráči a hráčky se mohli zlepšovat ve svých fotbalových dovednostech a bavit se ve fotbalovém kolektivu. Nutnou podmínkou je, abychom byli všichni zdraví a ekonomická situace neohrožoval účast hráčů a trenérů na tréninkovém procesu.  

► Podporu naších čtenářů na YouTube kanálu v podobě narůstajícího počtu odběratelů, kteří stejně jako na sociálních sítích budou aktivní, budou hodnotit ať už pozitivně nebo negativně naše videoukázky. Pokud se stanete našimi odběrateli a zapnete si zvoneček, který vás upozorní na nové příspěvky a nová videa, tak nám uděláte obrovskou radost. Je nás skoro 20600 a dokážeme Letnou nebo Eden a daří se nám to každý den.  
 
► Podporu od svých čtenářů v podobě sdílení a komentování příspěvků na sociálních sítích. Bez podpory našich čtenářů v podobě sdílení článků a cvičení na sociálních sítí se v dnešní době i kvalitní obsah nedostane mezi čtenáře, který se o problematiku zajímají. Chceme jen pár vteřin vašeho času. Uděláte nám radost a je to nejednodušší cesta jak pomoci všem trenérům, především nejmenších věkových kategorií.  

► Čtenáře, kteří seberou odvahu a natočí svůj trénink nebo cvičení. Ideálně, aby se zapojili do projektu Natoč to! a i ostatním trenérům ukázali svoji práci a třeba je i inspirovali. 

 
Vím, že toho je hodně co si přeji. Budu se na Tebe těšit a doufat, že mi alespoň něco splníš.

Nevím jestli i letos mi přání splníš, ale moc tě prosím a předem děkuji.
 

Portál fotbalových trenérů www.trenink.com


TIP REDAKCE