s vlastním tělem

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Pokračujeme budování zásobníku posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. Upozorňujeme, že stejné důležité jako posilováni je i protažení zkrácených svalů a jejich uvolnění.

Dnes zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu trenink.com rozšiřujeme o cvik nazvaný Zkracovačky s vlastní vahou, který také můžete znát pod anglickým pojmenováním Crunches. Jako bonus nabízíme modifikaci cviku s názvem Dvojité zkracovačky (Double crunches) .

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

S polovinou týdne přichází další rozšiřování zásobníku posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. Upozorňujeme, že stejné důležité jako posilováni je i protažení zkrácených svalů a jejich uvolnění.

Zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu trenink.com rozšiřujeme o cvik nazvaný Stavění mostu nebo také Přemostění, který spíše můžete znát pod anglickým pojmenováním Bridging.

Ke středečnímu cvičení, stejně jako v případě Pokládání napnutých nohou do stran , není třeba žádné cvičební pomůcky, pouze podložky - hráč pracuje pouze s vlastním tělem. Cvičení je zaměřeno na posílení hýžďových a břišních svalů.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Ve čtvrtek přidáváme další cvik do zásobníku posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. Upozorňujeme, že stejné důležité jako posilováni je i protažení zkrácených svalů a jejich uvolnění.

Zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu www.trenink.com rozšiřujeme o cvik nazvaný Vzedmutá kobra, který spíše můžete znát pod anglickým pojmenováním Cobra on floor.

Hodnocení uživatelů: 1 / 5

Aktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Po kratší odmlce se vracíme k rozšiřování zásobníku posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. Upozorňujeme, že stejné důležité jako posilováni je i protažení zkrácených svalů a jejich uvolnění.

Pátečním článkem zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu trenink.com rozšiřujeme o cvik nazvaný Střídavé pokládání nohou vpřed, který také můžete znát pod anglickým pojmenováním Straight Leg Drops.

K dnešnímu cviku není třeba žádné cvičební pomůcky, hráč pracuje pouze s vlastním tělem. Cvik patří mezi základní cviky na posílení břišnch svalů a hýžďových svalů.

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Znovu se na stránkách portálu www.trenink.com vracíme k rozšiřování zásobníku posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. Upozorňujeme, že stejné důležité jako posilováni je i protažení zkrácených svalů a jejich uvolnění.

Čtvrtý článek tohoto týdne rozšiřuje zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu trenink.com. Jedná se o cvik nazvaný Prkno nebo Most na loktech, který také můžete znát pod anglickým pojmenováním Plank nebo také The elbow bridge plank.

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

A opět tu jsme s dalším cvikem, který Vám rozšíří zásobník posilovacích cviku, které odstraňují ochablost svalů a celkově působí na fyzickou kondici hráčů. 

Čtvrtečním článkem zásobník posilovacích cviků na stránkách trenérského portálu www.trenink.com rozšiřujeme o cvik nazvaný Kotníkové vrtění, který také můžete znát pod anglickým pojmenováním Ankle Wiggles a který se může zdát na první pohled velice jednoduchý.